Aktualności

30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP
30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP

Pracodawcy Pomorza i Kujaw działają już 30 lat

W 12 września wieczorem w Operze Nova w Bydgoszczy przedstawiciele regionalnego biznesu i wspierających go instytucji świętowali 30-lecie Pracodawców Pomorza i Kujaw. W wydarzeniu uczestniczył wicemarszałek Zbigniew Ostrowski.

 

W gali udział wzięli zrzeszeni przedsiębiorcy oraz reprezentanci administracji rządowej i samorządowej i związków zawodowych. Ci z pracodawców, którzy wpłynęli na rozwój działalności Pracodawców Pomorza i Kujaw w czasie 30-lat jego istnienia, otrzymali wyróżnienia.

 

Wydarzenie uświetnił koncert w wykonaniu Orkiestry Symfoników Bydgoskich pod batutą Marka Czekały z udziałem wokalistów – Anny Hnatowicz, Tadeusza Seibetra i Mateusza Wiśniewskiego.

 

Pracodawcy Pomorza i Kujaw powstali w 1992 r. Związek zajmuje się ochroną praw i reprezentuje zrzeszonych w nim członków, a także integruje środowisko, wspomaga relacje biznesowe oraz oferuje doradztwo i szkolenia.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

13 września 2022 r.

 

30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP30-lecie Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP