Aktualności

Spotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz Piecyk
Spotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz Piecyk

Dzień Dziecka: urząd otwarty dla najmłodszych

W siedzibie samorządowych władz województwa kujawsko-pomorskiego gościliśmy 1 czerwca najmłodszych mieszkańców regionu. W Dniu Dziecka zorganizowaliśmy pokaz balonowy dla przedszkolaków i warsztaty dla podopiecznych Fundacji Kamienica Inicjatyw. Marszałek Piotr Całbecki podjął w swoim gabinecie młodych uczestników programu Akademia Przyszłości. 

W prezentacji wnętrza czaszy prawdziwego balonu – takiego, który unosi w przestworza gondolę z pasażerami – na placu przed Urzędem Marszałkowskim uczestniczyła grupa 5- i 6-latków z przedszkola Mały Światek z Torunia. Maluchy bawiły się też w pocztę balonikową – do puszczanych w niebo baloników przyczepiły kartki z adresem nadawcy licząc, że znalazca odeśle im znalezioną kartkę.

Warsztaty plastyczne w gmachu Urzędu Marszałkowskiego zorganizowaliśmy wspólnie z toruńską Fundacją Kamienica Inicjatyw, która wspiera między innymi rodziny wielodzietne.

Także w piątek marszałek Piotr Całbecki podjął w swoim gabinecie młodych uczestników programu Akademia Przyszłości realizowanego przez Stowarzyszenie Wiosna. Udział w przedsięwzięciu ma dodać dzieciom wiary w siebie i poprowadzić do sukcesów w życiu. Uczniowie odwiedzili Urząd Marszałkowski by zobaczyć, jak wygląda na co dzień praca gospodarza województwa.

Czytaj też: Polecamy na Dzień Dziecka

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

1 czerwca 2018 r.

Spotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz PiecykSpotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz PiecykSpotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz PiecykSpotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz PiecykSpotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz PiecykSpotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz PiecykSpotkanie marszałka województwa z dziećmi fot. Łukasz PiecykDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej GoińskiDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej GoińskiDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej GoińskiDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej GoińskiDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej GoińskiDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej GoińskiDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej GoińskiDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej GoińskiDzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej Goiński Dzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej Goiński Dzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej Goiński Dzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej Goiński Dzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej Goiński Dzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej Goiński Dzień dziecka w Urzędzie Marszałkowskim fot. Andrzej Goiński