Aktualności

Do głosowania zachęcają między innymi przedstawiciele gminy Unisław, fot. archiwum gminy Unisław
Do głosowania zachęcają między innymi przedstawiciele gminy Unisław, fot. archiwum gminy Unisław

Szansa na Naukową Stację Zabaw – głosuj online na nasze gminy

Zachęcamy do głosowania na gminy z regionu uczestniczące w konkursie Fundacji PGNiG, w którym do wygrania jest Naukowa Stacja Zabaw warta 100 tysięcy złotych. Dziś ostatni dzień głosowania.

 

Konkurs odbywa się w ramach edukacyjnej kampanii społecznej Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza „Rodzice i dzieci. Powietrze bez śmieci” – www.powietrzebezsmieci.pl.

 

W konkursie uczestniczy 9 gmin z regionu: Unisław, Raciążek, Chełmża, Solec Kujawski, Miasto Rypin, Miasto Brodnica, Bydgoszcz, Pruszcz i Wielgie. Najwyżej w rankingu – na czwartym miejscu wśród 160 samorządów z całej Polski – znajduje się obecnie gmina Unisław.

 

Unisław najwyżej spośród kujawsko-pomorskich samorządów walczących w konkursie PGNiG o Naukową Stację Zabaw. Codzienne głosowanie trwa do końca lutego. Uwaga można głosować codziennie z tego samego maila!

 

W konkursie można oddać jeden głos dziennie. Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę internetową www.powietrzebezsmieci.pl/gminy wybrać gminę i udzielić odpowiedzi na proste pytanie dotyczące smogu. Wiedza do odpowiedzi znajdzie się na stronie projektu. Głosy przeliczane są do ilości mieszkańców danej gminy. Głosowanie trwa do końca lutego.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

21 lutego 2018 r.

ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2018 r.