Aktualności

Próba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz Piecyk
Próba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz Piecyk

Premiera w Teatrze Muzycznym

„Akompaniator” Anny Burzyńskiej w reżyserii Adama Sajnuka to najbliższa premiera w Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrze Muzycznym. Na spektakl teatr zaprasza już od piątku (23 lutego).

 

Sztuka opowiada historię divy operowej i zakochanego w niej akompaniatora-pianisty. Miłosna obsesja wraz z rozwojem akcji przeobraża się z początkowej lekkiej opowiastki obyczajowej w thriller psychologiczny. Tytułowy bohater po wielu latach wspólnej pracy z kapryśną artystką postanawia jej wreszcie wyznać miłość. I to jest początek scenicznego studium szaleństwa, do jakiego może doprowadzić życie w ułudzie żywiące się jedynie wyobraźnią. Grają Edyta Olszówka i Piotr Polk.

 

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny jest instytucją kultury samorządu województwa kujawsko-pomorskiego. Więcej informacji o spektaklu na stronie teatru.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

22 lutego 2018 r.

 

Próba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz PiecykPróba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz PiecykPróba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz PiecykPróba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz PiecykPróba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz PiecykPróba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz PiecykPróba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz PiecykPróba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz PiecykPróba medialna spektaklu „Akompaniator”, fot. Łukasz Piecyk