Aktualności

Spotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP
Spotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP

Spotkanie noworoczne w siedzibie JFTC

Na zaproszenie generała dywizji Norberta Wagnera, dowódcy Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO (Joint Force Training Centre – JFTC), marszałek Piotr Całbecki i wicemarszałek Zbigniew Ostrowski uczestniczyli w czwartek (12 stycznia) w spotkaniu noworocznym w siedzibie ośrodka w Bydgoszczy.

Centrum Szkolenia Sił Połączonych jest ośrodkiem szkoleniowym NATO podległym Dowództwu ds. Transformacji w Norfolk, zostało utworzone w Bydgoszczy w 2004 roku. Jego misją jest szkolenie oficerów z krajów wchodzących w skład NATO oraz współdziałających z Sojuszem Północnoatlantyckim w ramach programu Partnerstwo dla Pokoju, a także upowszechnianie nowych technologii na najwyższych szczeblach dowodzenia.

Zobacz Spotkanie z szefem JFTC

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

12 stycznia 2023 r.

Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2023 r.

Spotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKPSpotkanie noworoczne w siedzibie JFTC, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP