Aktualności

Jedno ze spotkań informacyjnych w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj Kuras
Jedno ze spotkań informacyjnych w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj Kuras

Sięgnij po unijne wsparcie

Osoby zainteresowane aplikowaniem o wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego zapraszamy do udziału w najbliższych spotkaniach informacyjnych, skierowanych do osób zainteresowanych założeniem własnej firmy lub aplikowaniem w konkursie dotyczącym wspierania kształcenia ogólnego.

 

– Zapraszam do udziału w szkoleniach i spotkaniach informacyjnych, podczas których wszyscy zainteresowani mogą uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie środki. Informacje te z pewnością pomogą  im odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

 

Najbliższe spotkania informacyjne odbędą się:

  • 15 września (piątek) w Brodnicy: „Własna firma-pracujemy u siebie” to spotkanie poświęcone dostępnym formom wsparcia ze środków unijnych, m.in. bezzwrotnym dotacjom na założenie własnej firmy, zasadom przyznawania dotacji dla osób niepracujących (zarejestrowanych w urzędzie pracy lub nie) oraz dla osób pracujących. Więcej informacji tutaj.
  • 18 września (poniedziałek) w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbędzie się spotkanie informacyjne skierowane do wnioskodawców zainteresowanych aplikowaniem w konkursie z poddziałania 10.2.2 „Kształcenie ogólne” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Więcej informacji tutaj.

 

Zobacz też:

RPO na nowoczesne kształcenie ogólne

Nasz RPO w liczbach

 

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych aplikowaniem o europejskie wsparcie udzielają  na bieżąco pracownicy Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu (więcej), a także pracownicy Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego oraz Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego. Zachęcamy także do zadawania pytań za pośrednictwem formularza online

 

Informacja o aktualnych naborach w wniosków w ramach RPO – aktualny harmonogram naboru wniosków w ramach RPO.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego 

 

13 września 2017 r.