Aktualności

Rozmowy o eksporcie

Rozmowy o eksporcie

„Polski Eksport – Możliwości, Praktyka, Wyzwania”, to tytuł konferencji dla przedsiębiorców organizowanej przez działające w Urzędzie Marszałkowskim Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE), która odbędzie się we wtorek (3 marca) w ramach XXII Forum Gospodarczego „Welconomy Forum in Torun”.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom z różnych branż, zarówno tym już  prowadzącym działalność eksportową, jak i planującym jej podjęcie oraz instytucjom otoczenia biznesu. Uczestnicy konferencji będą rozmawiać o obecnym stanie polskiego eksportu, perspektywach i pożądanych działaniach np. w sferze podatków czy promocji.

Działające w Urzędzie Marszałkowskim Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) organizuje spotkanie we współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz Stowarzyszeniem Integracja i Współpraca. Moderatorem będzie znany ekonomista Marek Zuber a panel poświęcony podatkowi VAT w eksporcie poprowadzi Profesor Witold Modzelewski.

Każdemu z uczestników przekażemy egzemplarz poradnika ” Co przyszły eksporter sprawdzić i wiedzieć powinien…”, przygotowanego przez Kujawsko Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) oraz Ministerstwo Gospodarki.

Konferencja odbędzie się we wtorek (3 marca) w Hotelu Filmar w Toruniu. Początek o godzinie 10. Program spotkania tutaj

Konferencja jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 6.2.1. „Wsparcie dla sieci centrów obsługi inwestorów i eksporterów” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) w Urzędzie Marszałkowskim
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

2 marca 2015 r.