Aktualności

Tegoroczni Laureaci konkursu „Rodzynki z pozarządówki”, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl
Tegoroczni Laureaci konkursu „Rodzynki z pozarządówki”, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl

Rodzynki z pozarządówki 2016

Uroczyste wręczenie nagród laureatom IX edycji konkursu o nagrodę marszałka „Rodzynki z pozarządówki” odbyło się 8 czerwca w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni. W konkursie wyróżniamy najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez kujawsko-pomorskie organizacje pozarządowe. W tym roku zarząd województwa nagrodził 12 pozarządówek.

 

– Ideą naszego konkursu jest dotarcie do małych organizacji, wyróżniających się interesującymi i nowatorskimi działaniami, które warto upowszechniać na zasadzie dobrych praktyk. Prestiżowy tytuł „Rodzynki z pozarządówki”, któremu towarzyszy nagroda finansowa przyznaliśmy dotąd ponad 100 razy – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Do rywalizacji o nagrody i tytuł „Rodzynki z pozarządówki” przystąpić mogła każda organizacja pozarządowa będąca bezpośrednim realizatorem projektu społecznego, posiadająca siedzibę na terenie naszego regionu, nieprzekraczająca granicy 300 tysięcy złotych w rocznych przychodach. Łączna pula środków na nagrody to 30 tysięcy złotych.

 

W tym roku zarząd województwa przyznał nagrody 12 organizacjom. Wśród laureatów znalazły się między innymi: Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna za ożywienie szlaku św. Jakuba na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego, bydgoski oddział Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowanie Młodzieży za organizację wyjazdu integracyjnego „Nie jesteś sam” oraz Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju Amicus z Kruszwicy za realizację inicjatywy „Dialog Pokoleń – integracja i animacja społeczno-kulturalna seniorów”.

 

Lista wszystkich laureatów

W trakcie ośmiu poprzednich edycji konkursu nagrodziliśmy w sumie 107 organizacji. Poniżej informacje o wszystkich, dotychczasowych edycjach:

 

Czytaj też:

 

Beata Krzemińska

Rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

2 czerwca 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 8 czerwca 2016 r.

 

Uroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plUroczysta gala konkursu „Rodzynki z pozarządówki, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTegoroczni Laureaci konkursu „Rodzynki z pozarządówki”, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl