Aktualności

Region otwarty na turystykę biznesową

Region otwarty na turystykę biznesową

Województwo kujawsko-pomorskiego będzie obecne podczas rozpoczynających się dzisiaj (19 maja) we Frankfurcie nad Menem targów IMEX – jednego z największych na świecie spotkań branży turystki biznesowej. Zaplanowana na środę (20 maja) akcja promocyjna ma związek z uruchomieniem połączenia lotniczego Bydgoszcz-Frankfurt.

 

Obecne podczas imprezy Bydgoszcz Convention Bureau oraz Toruń Convention Bureau stanowią część Polskiego Stoiska Narodowego, które będzie miejscem spotkań biznesowych i prezentacji organizowanych przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

Zaplanowaną na środę akcję promocyjną naszego regionu przygotowała Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna wraz z partnerami: Portem Lotniczym Bydgoszcz, miastem Bydgoszcz i miastem Toruń. W ramach promocji województwa zaprosimy wystawców i odwiedzających na wydarzenie „Come for sweet memories” (przyjedź po słodkie wspomnienia). Nie zabraknie słodkich lokalnych akcentów, które mają stanowić przedsmak wizyty w naszych stronach. Odbędzie się też śniadanie biznesowe z udziałem przedstawicieli lokalnej branży turystycznej oraz dziennikarzy niemieckich mediów.

 

Organizowane we Frenkfurcie targi IMEX (19-21 maja) to wydarzenie, podczas którego spotyka się branża „przemysłu spotkań” z całego świata, promując swoje produkty oraz poszukując nowych partnerów i inspiracji do organizacji spotkań i wydarzeń. Co roku w imprezie uczestniczy ponad 3500 wystawców z blisko 180 krajów świata i średnio 65 tysięcy odwiedzających. Oficjalna strona: www.imex-frankfurt.com.

 

Czytaj też: Z Bydgoszczy do Frankfurtu samolotem

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

 

18 maja 2015 r.