Aktualności

Koncert dla mam

Koncert dla mam

W sobotę (23 maja) w auli głównej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbył się specjalny koncert dedykowany wszystkim mamom. To już szósta odsłona tego corocznego wydarzenia, organizowanego przez marszałka Piotra Całbeckiego z okazji Dnia Matki.

 

Podczas koncertu „ Nie ma jak u mamy…” wystąpiły znane i lubiane gwiazdy filmów, seriali i programów telewizyjnych: Emilia Komarnicka, Aleksandra Nieśpielak, Ilona Ostrowska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Zielińska, Mateusz Kiljan, Jacek Lenartowicz, Krzysztof Respondek. Imprezę poprowadzili Katarzyna Żak i Maciej Orłoś.  Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalno-instrumentalny pod kierownictwem Piotra Dziubka.
Bilety na koncert zostały rozdysponowane w konkursach za pośrednictwem mediów z naszego regionu oraz samorządów lokalnych.
Wydarzenie będzie emitowane 31 maja o godzinie 16 w Programie 1 TVP oraz o 18.45 w TVP Polonia.
Koncert jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

25 maja 2015 r.