Aktualności

Europejski Festiwal Lekkoatletyczny w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski
Europejski Festiwal Lekkoatletyczny w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski

Promujmy się podczas Mistrzostw Świata

Wytwarzasz wyjątkowe produkty regionalne? Produkujesz dobrą żywność? Masz fajny zespół muzyczny? A może prowadzisz inną działalność, którą warto się pochwalić? Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki wspólnie z marszałkiem województwa zapraszają firmy, lokalnych wytwórców, artystów, organizacje pozarządowe oraz samorządy lokalne z regionu do bezpłatnego promowania się podczas Mistrzostw Świata U’20 w lekkiej atletyce, które odbędą się w lipcu w Bydgoszczy. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lipca.

 

Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce do lat 20, które odbędą się między 19 a 25 lipca, ściągną do Bydgoszczy blisko 3,5 tysiąca gości z ponad 150 krajów świata. Ich rywalizację podziwiać będzie kilka tysięcy kibiców.

 

– Gorąco zachęcamy do promowania się podczas tej prestiżowej imprezy. To oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą przedstawić swoją działalność szerokiemu gronu publiczności z kraju i zagranicy, zaprezentować swoje produkty lub usługi i pozyskać nowych klientów czy partnerów – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki zachęca do bezpłatnej prezentacji walorów miast i gmin z regionu oraz działalności organizacji, twórców i rzemieślników z Kujaw i Pomorza. Pomysł na organizację stoiska może być zupełnie dowolny – od ulotek promocyjnych, poprzez ekspozycje sztuki ludowej, wystawy plenerowe, stoiska z produktami regionalnymi, czy też występy grup i zespołów. Będzie także możliwość sprzedaży swoich wyrobów.

 

Zawodnicy oraz kibice naszych imprez zawsze chętnie odwiedzają stoiska promocyjne organizowane przez wystawców z regionu. Na tej formie promocji korzystają wszyscy, dlatego nasza oferta jest całkowicie bezpłatna – mówi prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński.

 

Aby zadeklarować swój udział, należy wypełnić i wysłać do Biura Organizacyjnego (na adres: promocja@bydgoszcz2016.pl) formularz zgłoszeniowy. Stoiska promocyjne można zgłaszać do 11 lipca.

 

Strona internetowa zawodów: http://www.bydgoszcz2016.pl

 

W najbliższą niedzielę (5 czerwca) w Bydgoszczy odbędzie się także XVI edycja Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego Bydgoszcz Cup. W ramach Klubu Kibica organizatorzy przygotowali pulę nieodpłatnych wejściówek dla zorganizowanych grup. Czytaj też: Kibicuj na Bydgoszcz Cup

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

21 kwietnia 2016 r.

Ostatnia aktualizacja: 13 czerwca 2016 r.