Aktualności

Turniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl
Turniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl

Piłkarski turniej najmłodszych w Unisławiu

Zawodnicy drużyny Gwiazda Starogród zwyciężyli w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Najmłodszych, który odbył się w niedzielę (23 września) na kompleksie Orlik w Unisławiu (powiat chełmiński). Kolejne miejsca zajęli zawodnicy z Pomowca Kijewo, Chełminianki Chełmno i Unislavii Unisław. Nagrody młodym sportowcom wręczył marszałek Piotr Całbecki.

 

Turniej dla grupy wiekowej ośmiolatków i młodszych zorganizowała Gminna Rada Sportu Gminy Unisław wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Unisław. To kolejne takie zawody w tym roku – pierwszy, wiosenny turniej odbył się w marcu. Obie imprezy są zorganizowane w ramach 100- lecia Niepodległości.

 

Drugą imprezą organizowaną tego dnia był „Bieg w szpilkach” dla kobiet. Zwyciężyła Iwona Brzozowska, druga była Katarzyna Skomra, a trzecie Bożena Pawlikowska i Agnieszka Malewska.

 

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

25 września 2018 r.

 

Turniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plTurniej piłkarski w Unisławiu, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl