Aktualności

Piknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKP
Piknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKP

Piknik LGD-ów

W Runowie Krajeńskim w powiecie sępoleńskim odbył się w minioną sobotę (4 czerwca) VI Piknik LEADER, w którym uczestniczyli przedstawiciele lokalnych grupy działania z całego województwa. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, były też występy zespołów ludowych i młodzieżowych, nie zabrakło specjałów kuchni regionalnej i stoisk z lokalnymi produktami i wyrobami.

 

Jak co roku podczas wspólnego piknikowania rozstrzygnięto konkurs „Małe projekty, duże efekty 2007-2013” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.

  • Wyniki konkursu
  1. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe – projekt „Realizacja filmu promującego atrakcje kulinarne regionu Ziemi Dobrzyńskiej”
  2. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ -projekt „Przeprowadzenie imprezy historyczno-kulinarnej pod nazwą: Wizyta prezydencka u ziemian wąpielskich”
  3. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli – projekt „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.

 

Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego

 

7 czerwca 2016 r.

 

Piknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKPPiknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKPPiknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKPPiknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKPPiknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKPPiknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKPPiknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKPPiknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKPPiknik LEADER w Runowie Krajeńskim, fot. UMWKP