Aktualności

Nowa hala produkcyjna firmy Stiegelmeyer Sp. z o.o.
Nowa hala produkcyjna firmy Stiegelmeyer Sp. z o.o.

Nowa hala produkcyjna w Stolnie

Od ubiegłego tygodnia w zakładzie Stiegelmeyer Sp. z o.o. (dawniej Stolter) w Stolnie działa nowa hala produkcyjna. To kolejny obiekt tego renomowanego producenta nowoczesnych łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych i innych mebli medycznych.

 

Firma Stiegelmeyer Sp. z o.o. jest jedną z największych w regionie. Należąca do Grupy Stiegelmeyer, czołowego producenta mebli medycznych na świecie, tworzy produkty, które są doceniane przez kapituły licznych konkursów, zdobywają główne nagrody podczas targów branżowych, a co najważniejsze cieszą się zaufaniem wśród użytkowników. 

 

W niecałe 10 miesięcy powstał obiekt z częścią socjalną, licząca ok 5,5 tysiąca m2. Nowa hala umożliwi unowocześnienie systemów produkcyjnych, poprawi organizację oraz podniesie komfort pracy. Inwestycje w rozbudowę zakładu wraz z rozszerzeniem parku maszynowego wyniosą ok. 20 mln złotych.

 

W uroczystym otwarciu obiektu uczestniczyli przedstawiciele inwestora, lokalnych władz i samorządu województwa a także kontrahenci firmy.

 

Stiegelmeyer Sp. z o.o.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

24 czerwca 2016 r.

 

Nowa hala produkcyjna firmy Stiegelmeyer Sp. z o.o.Nowa hala produkcyjna firmy Stiegelmeyer Sp. z o.o.