Aktualności

Fotografia Anny Kanabaj, ubiegłorocznej zwyciężczyni konkursu w kategorii fotografia pojedyncza
Fotografia Anny Kanabaj, ubiegłorocznej zwyciężczyni konkursu w kategorii fotografia pojedyncza

Przemiany modernizacyjne na zdjęciach – konkurs

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie na najlepszą fotografię przedstawiającą inwestycje zrealizowane w województwie kujawsko-pomorskim ze wsparciem naszego Regionalnego Programu Operacyjnego. Prace na konkurs „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się” można nadsyłać do 15 września.

 

Konkurs rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: fotografia pojedyncza i fotoreportaż. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody finansowe. W puli jest 20 tysięcy złotych. 

 

– Środki pomocowe z Unii Europejskiej odmieniły nasz region, co widać praktycznie na każdym kroku. Przemiany modernizacyjne dotyczą niemal wszystkich dziedzin życia. Czekamy na zdjęcia, które pokażą je w interesujący sposób – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Ocenie podlegać będą wyłącznie zdjęcia inwestycji lub przedsięwzięć, które zostały zrealizowane dzięki dofinansowaniu z RPO WKP na lata 2007-2013 lub RPO WKP na lata 2014-2020. Informacji o tych inwestycjach można szukać na www.kujawsko-pomorskie.pl oraz na www.mojregion.eu.

 

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać elektroniczną wersję pracy konkursowej oraz wydrukowane i wypełnione wszystkie załączniki do regulaminu konkursowego.

 

W 2019 roku w ramach naszego konkursu wpłynęły 73 prace z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zwycięzcami zostali Anna Kanabaj z Żołędowa w powiecie bydgoskim (za zdjęcie „Przystań”) iMichał Kostrzewski ze Szpetala Górnego w powiecie włocławskim (za fotoreportaż „Dążąc do gwiazd”). Pisaliśmy o tym tutaj.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego

 

25 maja 2020 r.

Ostatnia aktualizacja: 29 czerwca 2020 r.