Aktualności

Szkolenie dla zainteresowanych aplikowaniem o środki z RPO WK-P 2014-2020, Bydgoszcz, fot. Tymon Markowski
Szkolenie dla zainteresowanych aplikowaniem o środki z RPO WK-P 2014-2020, Bydgoszcz, fot. Tymon Markowski

Klucz do funduszy

Urząd Marszałkowski organizuje cykle bezpłatnych szkoleń dla zainteresowanych aplikowaniem o środki z naszego RPO 2014-2020. Spotkania szkoleniowe odbywają się w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu oraz Golubiu-Dobrzyniu. Organizacje pozarządowe zainteresuje z całą pewnością seria spotkań z Europejskim Funduszem Społecznym w roli głównej. Na przedostatnie z nich (19 kwietnia) zaprosiliśmy do Inowrocławia. Ostatnie odbędzie się 26 kwietnia we Włocławku.

 

– Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie wsparcie i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków. Z tą intencją stworzyliśmy też przejrzystą informację online na naszej stronie internetowej oraz generator wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki.

 

W programie spotkania w Inowrocławiu znalazła się pogłębiona informacja na temat ogłaszanych w tym roku konkursów dotyczących przedsięwzięć z dziedziny polityki społecznej. Pierwsze z tej serii szkoleń odbyło się 5 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, ostatnie zaplanowano 26 kwietnia we Włocławku. Więcej

 

Konferencje szkoleniowe, które odbywają się zasadniczo w pięciu największych miastach regionu, są organizowane i prowadzone przez ekspertów sieci marszałkowskich punktów informacyjnych o funduszach europejskich. Informacje na ich temat pojawiają się na naszej stronie internetowej mojregion.eu w zakładce Regionalny Program Operacyjny i w regionalnej prasie. Finansowanie pochodzi z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

5 kwietnia 2016 r

Ostatnia aktualizacja: 20 kwietnia 2016 r.

 

Środa z funduszami, 6 kwietnia, fot. Mikołaj KurasŚroda z funduszami, 6 kwietnia, fot. Mikołaj KurasŚroda z funduszami, 6 kwietnia, fot. Mikołaj KurasŚroda z funduszami, 6 kwietnia, fot. Mikołaj KurasŚroda z funduszami, 6 kwietnia, fot. Mikołaj KurasŚroda z funduszami, 6 kwietnia, fot. Mikołaj KurasŚroda z funduszami, 6 kwietnia, fot. Mikołaj KurasSzkolenie nt. Europejskiego Funduszu Społecznego, Toruń, 5 kwietnia, fot. Mikołaj KurasSzkolenie nt. Europejskiego Funduszu Społecznego, Toruń, 5 kwietnia, fot. Mikołaj KurasSzkolenie nt. Europejskiego Funduszu Społecznego, Toruń, 5 kwietnia, fot. Mikołaj KurasSzkolenie nt. Europejskiego Funduszu Społecznego, Toruń, 5 kwietnia, fot. Mikołaj KurasSzkolenie nt. Europejskiego Funduszu Społecznego, Toruń, 5 kwietnia, fot. Mikołaj Kuras