Aktualności

EXPO 2015 w Mediolanie, fot. Archiwum UMWKP
EXPO 2015 w Mediolanie, fot. Archiwum UMWKP

Expo Dubaj: zapraszamy przedsiębiorców

Trwa Wystawa Światowa Expo 2020 w Dubaju. Polska w swoim narodowym pawilonie promuje gospodarkę i biznes, a także polską kulturę; w lutym spodziewamy się tam zainstalowania przestrzeni promocyjnej naszego województwa. Urząd Marszałkowski wyłania kolejnych reprezentantów naszego lokalnego biznesu do udziału w programie gospodarczym. Do 15 listopada aplikacje mogą składać firmy branż narzędziowej i produkcji z tworzyw sztucznych.

Reprezentanci firm z całego świata uczestniczą w Dubaju w sympozjach, seminariach, warsztatach i spotkaniach dwustronnych. Ambasadorów gospodarczych województwa kujawsko-pomorskiego wyłaniamy w drodze konkursów – odbyły się już dwa, w październiku ogłosiliśmy trzeci.

Szczegóły

– Udział w misjach gospodarczych to doskonała okazja, by nawiązać kontakty owocujące pozyskaniem nowych rynków, inwestorów, partnerów strategicznych. Październikowa ceremonia otwarcia w Dubaju rozpoczęła sześciomiesięczne wydarzenie, w którym uczestniczyć może nawet 20 milionów ludzi – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Udział naszych firm w targach został sfinansowany ze środków europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Przeznaczono na to przedsięwzięcie 10 milionów złotych.

Zobacz też Expo Dubaj

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

3 listopada 2021 r.