Aktualności

Marszałkowski punkt informacji o funduszach europejskich w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski
Marszałkowski punkt informacji o funduszach europejskich w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski

Dowiedz się jak sięgnąć po dofinansowanie

Urząd Marszałkowski organizuje cykl szkoleń dla zainteresowanych aplikowaniem o środki z naszego RPO 2014-2020. Spotkania szkoleniowe adresowane do przedsiębiorców odbyły się dzisiaj (2 marca) w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu. W ubiegłym tygodniu (25 lutego) odbyły się sesje szkoleniowe o tym jak właściwie korzystać z generatora wniosków.

 

– Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie wsparcie i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków. Z tą intencją stworzyliśmy też przejrzystą informację online na naszej stronie internetowej oraz generator wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki.

 

Spotkania szkoleniowe, które odbywają się w pięciu największych miastach regionu, są organizowane i prowadzone przez ekspertów z sieci marszałkowskich punktów informacyjnych o funduszach europejskich. Informacje na ich temat pojawiają się na naszej stronie internetowej mojregion.eu w zakładce Regionalny Program Operacyjny i w regionalnej prasie. Finansowanie pochodzi z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

24 lutego 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 2 marca 2016 r.

 

Środa z funduszami unijnymi w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiŚroda z funduszami unijnymi w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiŚroda z funduszami unijnymi w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiŚroda z funduszami unijnymi w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiŚroda z funduszami unijnymi w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plŚroda z funduszami unijnymi w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plŚroda z funduszami unijnymi w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plŚroda z funduszami unijnymi w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plŚroda z funduszami unijnymi w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl