Aktualności

Zajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj Kuras
Zajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj Kuras

Bożonarodzeniowe zajęcia plastyczne

Dzieci w wieku od 3 do 12 lat uczestniczyły w sobotnich (17 grudnia) bożonarodzeniowych zajęciach plastycznych, zorganizowanych przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu.

 

Najmłodsi mieli okazję stworzyć przestrzenne obiekty takie jak: świąteczne statuetki za najlepszą wigilijną potrawę, nietypowy barszcz z uszkami oraz reniferową czapkę. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wydarzenia.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

20 grudnia 2016 r.

 

Zajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj KurasZajęcia plastyczne w GiOPTD, fot. Mikołaj Kuras