Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

VII edycja konkursu: „Mój ojciec – dobrze być razem”

Logo Tata to mistrz świata! 23 czerwca światowy dzień ojca

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Piotr Całbecki zaprasza młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w VII edycji konkursu na pracę pisemną pn. „Mój ojciec – dobrze być razem”.

 

Konkurs ma na celu m.in. zaprezentowanie pozytywnego wizerunku ojcostwa i ojca widzianego z perspektywy dziecka, a także promowanie idei wspólnego spędzania czasu i uczestnictwa ojców w życiu dzieci. W konkursie zostanie wyłonionych łącznie 6 laureatów, w dwóch kategoriach: 3 laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz 3 ze szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodą dla laureatów, w każdej z kategorii, będą bony upominkowe o wartości: 500,00 zł za I miejsce, 300,00 zł za II miejsce i 200,00 zł za miejsce III. Regulamin konkursu przewiduje również nagrodzenie nauczycieli i pedagogów, którzy zaangażują się w pracę z uczniami przygotowującymi utwory zgłaszane na konkurs.

 

Tegoroczna edycja konkursu zostanie przeprowadzona w formie elektronicznej. Prace na konkurs mogą być składane tylko za pośrednictwem szkół z ich oficjalnych adresów e-mailowych. Należy przesyłać je w terminie do 29.04.2022 roku, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na czerwiec br., a o formie i terminie wręczenia nagród laureaci i osoby wyróżnione zostaną powiadomieni telefonicznie oraz odrębnym pismem/drogą elektroniczną.

 

Za obsługę merytoryczną zadania ze strony Urzędu Marszałkowskiego odpowiedzialny jest pracownik Biura Wsparcia Rodziny, Przeciwdziałania Przemocy i Uzależnieniom w Departamencie Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Pan Arkadiusz Joppek (tel. 56 652 18 15, adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.