Środowisko

Kujawsko-Pomorska Przyroda i Ludzie

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów polskiej przyrody i turystyki na familijny program edukacyjno-promocyjny, adresowany głównie do młodzieży oraz rodzin pragnących w aktywny sposób poznać walory przyrodnicze i kulturowe województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Telewizyjny program edukacyjno-krajoznawczy „Przyroda i Ludzie” w atrakcyjny sposób przedstawia świat dzikiej przyrody województwa kujawsko-pomorskiego oraz przybliża miejsca interesujące pod względem przyrodniczym, krajobrazowym i kulturowym.

 

Program obejmuje 10 odcinków, o czasie trwania emisji 25 minut. W każdym odcinku poruszone są przynajmniej trzy tematy, do których materiał został nagrany w różnych, bliskich i odległych zakątkach naszego województwa.

 

Program emitowany jest od miesiąca września w TV Trwam (środy, czwartki) oraz w regionalnej telewizji TV Toruń, a także na kanale internetowym o zasięgu międzynarodowym.

 

Program został zrealizowany przy wsparciu środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Kujawsko-Pomorskie. Lubię tu być!

Przyroda i Ludzie. Trzeba to zobaczyć!