Sprawy społeczne

V. Regionalne Dni Psychoterapii Co by ciało chciało 16-20 październik 2017 Toruń – Włocławek – Radziejów

W dniach 16-20 października 2017 odbędą się w Toruniu, Włocławku oraz Radziejowie V Regionalne Dni Psychoterapii, współorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Polskie Towarzystwo Psychologiczne (oddział w Toruniu), Urząd Miasta Torunia, Kino Niebieski Kocyk, toruńskie i włocławskie ośrodki psychoterapii oraz toruńską Wyższą Szkołę Bankową i Kujawską Szkołę Wyższą we Włocławku. Przez 5 popołudni będzie można wysłuchać ciekawych prelekcji, uczestniczyć w warsztatach skierowanych zarówno do dorosłych jak i dzieci a także wziąć udział w pokazie filmowym w kinie Niebieski Kocyk.

 

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: Co by ciało chciało i będzie dotyczyć różnorodnych form pomocy psychologicznej odnoszącej się do problemów powstających na styku psychiki i ciała (jak np. choroby psychosomatyczne, uzależnienia, zaburzenia odżywiania). Już tradycyjnie w ramach wydarzenia będzie także istniała możliwość skorzystania z bezpłatnych porad w ośrodkach i gabinetach terapeutycznych na terenie Torunia i Włocławka. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! Wśród zaproszonych gości znajdują się znani psychoterapeuci z różnych polskich ośrodków, reprezentujący różnorodne podejścia w psychoterapii.

 

Tegoroczną edycję Regionalnych Dni Psychoterapii uświetni koncert muzyki filmowej w wykonaniu kwartetu smyczkowego Infinito, który odbędzie się 18 października w Dworze Artusa w Toruniu, wstęp wolny.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Programy do pobrania: Toruń, Włocławek

Szczegółowe informacje odnaleźć można na stronach:

toruńskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego: www.ptptorun.pl

oraz www.um.torun.pl; www.wsb.pl/torun/aktualnosci.

 

Opracowanie:

Biuro Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy

w Departamencie Spraw Społecznych, Wdrażania EFS i Zdrowia

październik 2017 r.