Sprawy społeczne

Plakat - „Święto Rodziny” - wspieramy kompetencje rodzicielskie

„Święto Rodziny” – wspieramy kompetencje rodzicielskie

Departament Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu we współpracy z Fundacją „Rodzice Dzieciom Fundacja Dobrej Edukacji” zaprasza na spotkanie dla rodzin pn. „Święto Rodziny”, które odbędzie się w dniach 22-23 października 2021 r. w Toruniu, w Młynie Wiedzy przy ul. Łokietka 5.

 

„Święto Rodziny”  to propozycja wspierająca rodziny i w pozytywny sposób kształtująca kompetencje rodzicielskie jak i postawy prorodzinne. W ramach wydarzenia zaplanowane są zajęcia warsztatowe dla mam i ojców, będzie też możliwe skorzystanie z indywidualnych konsultacji i porady doradcy wychowawczego – psychologa, terapeuty. Ponadto w ramach imprezy zaplanowano strefy aktywności i różnorodnych zajęć dla rodzin, w tym dla zespołów złożonych z rodzica i dziecka oraz dla dzieci i młodzieży. Dwudniowe spotkanie dla rodzin i o rodzinie, pozwoli odpowiedzieć na pytania: Jak rozwijać swoje ojcostwo? Jak być konsekwentną w wychowaniu? Czy można się tego nauczyć i stosować w codziennym życiu? Jak realnie pomóc rodzicom wychowywać dzieci?

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale możliwy tylko po wcześniejszym zarejestrowaniu się poprzez formularz zamieszczony na stronie Fundacji:

https://pl-pl.facebook.com/RodziceDzieciom

 

W sprawie rekrutacji prosimy kontaktować się pod numerem telefonu: (+48) 605 642 100 Pan Janusz Wiśniewski lub pod adresem poczty elektronicznej: biuro@rodzicedzieciom.torun.pl

 

Opracowanie:

Biuro Wparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy

Październik 2021 r.