Sprawy społeczne

Gala Stalowe Anioły, fot. Szymon Zdziebło
Gala Stalowe Anioły, fot. Szymon Zdziebło

Przyznano Stalowe Anioły

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego wyłonił laureatów IX edycji Nagród dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej „Stalowy Anioł”. Uroczysta gala konkursu odbyła się 24 listopada w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

 

Nagrody trafiły do dziewięciu osób i jednego zespołu, przyznano również 3 wyróżnienia w formie listów gratulacyjnych. Nagrody są wyrazem uznania za szczególne zaangażowanie w obszarze pomocy społecznej. Ideą przedmiotowego przedsięwzięcia jest promowanie innowacyjnych rozwiązań jak również kreowanie pozytywnego wizerunku pracownika pomocy społecznej jako animatora i kreatywnego partnera w rozwiązywaniu lokalnych problemów społecznych.

 

Tegoroczni laureaci swoją działalnością obejmują różne środowiska: osoby starsze, bezrobotnych, bezdomnych, ciężko chorych, dzieci i młodzież oraz niepełnosprawnych. Codzienną pracą pomagają w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, wspierają w dążeniu do poprawy funkcjonowania, skupiając się na wydobyciu mocnych stron człowieka jego umiejętności.

 

Wszystkim laureatom konkursu za trud i poświęcenie, składamy najserdeczniejsze życzenia dalszej satysfakcji płynącej z profesjonalnej pomocy mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Lista laureatów i wyróżnionych

 

Opracowanie:

Biuro Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy

w Departamencie Spraw Społecznych i Zdrowia

 

listopad 2015 r.

 

Gala Stalowe Anioły, fot. Szymon ZdziebłoGala Stalowe Anioły, fot. Szymon ZdziebłoGala Stalowe Anioły, fot. Szymon ZdziebłoGala Stalowe Anioły, fot. Szymon ZdziebłoGala Stalowe Anioły, fot. Szymon Zdziebło