Rolnictwo

Finalista konkursu, Fot. Marta Kotarska-Madzio

Winnica Tulibowo – Filip Kotarski finalistą konkursu „Sposób na sukces”

W dniu 20 listopada 2023 r. godz.11.00 na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”.

 

Organizatorem niniejszego konkursu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Konkurs nagradza i promuje interesujące przedsięwzięcia gospodarcze tworzące nowe miejsca pracy, innowacyjne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu jakości życia na wsi, działania na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimaty, włączenia społecznego i zmniejszenia ubóstwa.

 

Finalistą XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na sukces z województwa kujawsko-pomorskiego w kategorii rodzinnej jest Filip Kotarski prowadzący działalność o nazwie Winnica Tulibowo. Nagrodę przyznano za realizację przedsięwzięcia o nazwie Produkcja wina owocowego-jakościowego. Przygotowanie do produkcji win gronowych.

 

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego postanowił przyznać finaliście z terenu województwa kujawsko-pomorskiego nagrodę finansową w wysokości 3.000,00 zł.

 

Serdecznie gratulujemy.