Aktualności z LGD

Widok z ulicy biuro LGD dwie rzeki.
Widok z ulicy biuro LGD dwie rzeki.

Biuro LGD „Dwie Rzeki” ma nową siedzibę!

Informujemy, iż Stowarzyszenie Bydgoska Lokalna Grupa Działania „Dwie Rzeki” w lutym otworzyło siedzibę nowego biura. Zadaniem pracowników LGD jest wsparcie w zakresie aplikowania i realizacji projektów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju w Bydgoszczy. Przygotowywana przez nas oferta obejmuje działania animacyjne, szkoleniowe, doradcze, prowadzenie naboru wniosków o przyznanie dofinansowania w procedurze wyboru grantu lub operacji. Obecnie trwają prace dotyczące organizacji pracy biura i przygotowania do działań promocyjno-informacyjnych na potrzeby planowanych konkursów.

 

Biuro znajduje się w samym sercu Starego Miasta, przy jednej z najważniejszych ulic Bydgoszczy – przy ulicy Długiej 16. Atutami miejsca są profesjonalna przestrzeń do pracy i rozwoju poprzez możliwość spotkania i nawiązania współpracy z ciekawymi ludźmi, a także nowoczesne przestrzenie biurowe i konferencyjne, przystosowane na potrzeby organizacji spotkań i szkoleń. Ponadto potencjalni beneficjenci docenią bardzo dobry dojazd do biura – zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem (wielopoziomowy parking).

 

Pracownicy Biura zapraszają wszystkich zainteresowanych możliwością pozyskania dofinansowania na przedsięwzięcia społeczne skierowane do mieszkańców Miasta Bydgoszczy w godzinach pracy biura.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.lgd.bydgoszcz.pl.

 

Widok z ulicy biuro LGD dwie rzekiBiruo LGD Dwie Rzeki informacje