Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Mamo, przyjdź na spotkanie

Spotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej Goiński
Spotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej Goiński

Punkty informacyjne funduszy europejskich zapraszają na spotkania informacyjne ,,Mama może wszystko!”, na których przedstawiane są zostaną dostępne formy wsparcia ze środków unijnych na żłobki lub nianie, a także inne działania wspomagające w powrocie na rynek pracy. Zapraszamy wszystkie mamy dzieci do lat 3, które obecnie nie pracują, bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a które w najbliższym czasie planują powrót do pracy. Podczas spotkania zapewniamy opiekę nad dziećmi uczestniczek.

 

Pierwsze spotkanie odbyło się 20 marca w Bydgoszczy, kolejne: 28 marca w Grudziądzu i 29 marca w Toruniu.  Na ostatnie spotkanie z cyklu ,,Mama może wszystko!" zapraszamy:

  • 6 kwietnia do Włocławka, godz. 10-14, Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Żabia 12a. 

 

Mamy mogą między innymi zapoznać się z dostępnymi formami wsparcia ze środków unijnych: zasadami otrzymania dofinansowania na prowadzenie żłobka lub zatrudnienie niani, a także na innych działaniach wspomagających w powrocie na rynek pracy. Na spotkanie zapraszamy wszystkie mamy dzieci do lat 3, które obecnie nie pracują (nie muszą być zarejestrowane w urzędzie pracy), przebywające na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych i planujące w najbliższym czasie  powrót do pracy. Więcej informacji tutaj.


Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

20 marca 2017 r.

Ostatnia aktualizacja: 30 marca 2017 r.

 

Spotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiSpotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiSpotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiSpotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiSpotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski

 

Spotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej Goiński

 

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone