Bezpieczeństwo

VII Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i Przyjazny Region”

VII Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i Przyjazny Region”

31 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu 13 finalistów VII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region” walczyło o atrakcyjne nagrody.

 

W trakcie III etapu laureaci, którzy zostali wyłonieni z ponad 1000 uczniów z naszego województwa musiało przedstawić przed Komisją Konkursową analizę poziomu bezpieczeństwa dzielnicy, w której mieszkają na co dzień, a także wykazać się pomysłem na poprawę istniejącego stanu rzeczy. Zwycięzcą  Olimpiady okazała się Pani Marta Michalska z Zespołu Szkół nr 3 w Rypinie, która w swojej pracy skoncentrowała się na ekologii. Przedstawiła swoje działania mające poprawić ekologiczny poziom życia w swoim miejscu zamieszkania poprzez, między innymi, spotkania eko-edukacyjne z dziećmi i młodzieżą. Finalistka otrzymała indeks ufundowany przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu, laptopa oraz nagrodę Marszałka Województwa – cyfrowy aparat fotograficzny. Pozostali uczestnicy otrzymali laptopy, notebooki, tablety, kamery sportowe oraz smartwatche.  W imieniu Marszałka Województwa w Komisji Konkursowej zasiadał Tomasz Grendzicki Główny Specjalista Biura Obronności    i Bezpieczeństwa Publicznego, który również wręczył nagrodę specjalną dla zwycięzcy.

 

Biuro Obronności i Bezpieczeństwa Publicznego

Departament Organizacyjny

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu

 

05 kwietnia 2017 r.

 

Fot. Adam Kowalski Straż Miejska w Toruniu

 

VII Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i Przyjazny Region”VII Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i Przyjazny Region”VII Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i Przyjazny Region”VII Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i Przyjazny Region”VII Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i Przyjazny Region”VII Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i Przyjazny Region”