Bezpieczeństwo

Fot. Straż Miejska w Toruniu

Finał VI Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”

18 marca 2016 roku 15 finalistów VI Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region” walczyło o indeks Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. W trakcie III etapu laureaci, którzy zostali wyłonieni z 1000 uczniów z naszego województwa, musieli przedstawić przed Komisją Konkursową projekt z zakresu poprawy bezpieczeństwa  w swojej dzielnicy.

 

 

Zwycięzcą Olimpiady okazała się Pani Marta Sternicka z Zespołu Szkół nr 3 w Rypinie, która w swojej pracy przede wszystkim skoncentrowała się na przeciwdziałaniu przemocy i agresji wśród młodych osób. Finalistka otrzymała indeks ufundowany przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu, laptopa oraz cyfrowy aparat fotograficzny – nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Pozostali uczestnicy otrzymali laptopy, notebooki, tablety, kamery sportowe oraz smartwatche. 

 

Olimpiada od początku jej istnienia odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i współfinansowana jest z budżetu Województwa. Ponadto w komisji konkursowej zasiada przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu Pan Tomasz Grendzicki – Główny Specjalista Biura Obronności i Bezpieczeństwa Publicznego.

 

Opracowanie:

Biuro Obronności i Bezpieczeństwa Publicznego

Zdjęcia:

Straż Miejska w Toruniu

Fot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w ToruniuFot. Straż Miejska w Toruniu