Aktualności

Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP
Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Zobacz jak rośnie szpital na Bielanach – marszałek zaprasza

W najbliższą niedzielę (22 października) kolejny dzień otwarty na budowie nowego kompleksu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na toruńskich Bielanach. Prosimy o zabranie solidnych butów i na wszelki wypadek także kurtek deszczowych – zwiedzanie odbędzie się niezależnie od pogody. Na uczestników czekają też dodatkowe atrakcje.

 

Zapisy przyjmujemy do piątku (20 października, do godz. 12) pod numerem telefonu 56 652 18 96 i adresem e-mailowym sekretariatu Departamentu Spraw Społecznych, Wdrażania EFS i Zdrowia se.sekretariat@kujawsko-pomorskie.pl. Uczestników poprosimy o podanie imienia,  nazwiska, adresu, adresu e-mailowego, nr telefonu, a w przypadku dzieci także wieku (dzieci zapraszamy tylko pod opieką dorosłych). Plac budowy zwiedzą dwie piętnastoosobowe grupy pod opieką przewodnika, inżyniera z Budimeksu, który jest głównym wykonawcą inwestycji. Pierwsza grupa wejdzie na teren kompleksu szpitalnego o godz. 11.00, druga o 12.30. Miejscem zbiórki (na 10 minut przed rozpoczęciem zwiedzania) jest parking od ul. Osiedlowej

 

Na wszystkich uczestników dni otwartych czekają dodatkowe atrakcje. Przygotowaliśmy upominki, każdemu zrobimy pamiątkowe zdjęcie (z tych fotografii powstanie potem wielkoformatowa grafika, którą będziemy prezentować na terenie zmodernizowanej placówki), wszystkich zaprosimy również na planowane na przełom listopada i grudnia uroczyste otwarcie pierwszych obiektów nowego kompleksu (parkingu wielopoziomowego i  budynku technicznego).

 

Kolejne terminy zwiedzania to 5 listopada, 19 listopada i 3 grudnia.

 

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

16 października 2017 r.