Aktualności

Spotkania z psychoterapią

Bezpłatne konsultacje terapeutyczne, warsztaty i prelekcje praktyków psychoterapii składają się na program V Regionalnych Dni Psychoterapii (16-20 października). Spotkania pod hasłem: Co by ciało chciało, odbędą się Toruniu, Włocławku i Radziejowie. Współorganizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Tematyka tegorocznych Regionalnych Dni Psychoterapii dotyczy przede wszystkim problemów powstających na styku psychiki i ciała np. chorób psychosomatycznych, uzależnień, zaburzeń odżywiania. W programie znalazły się bezpłatne indywidualne porady w ośrodkach i gabinetach terapeutycznych w Toruniu i Włocławku. Nie zabraknie również otwartych warsztatów i wykładów, w tym również dla dzieci. Na zajęcia zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

V Regionalne Dni Psychoterapii współorganizują Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Polskie Towarzystwo Psychologiczne (oddział w Toruniu), Urząd Miasta Torunia, Kino Niebieski Kocyk, toruńskie i włocławskie ośrodki psychoterapii oraz toruńska Wyższa Szkoła Bankowa i Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku.

 

Tegoroczną edycję Regionalnych Dni Psychoterapii uświetni koncert muzyki filmowej w wykonaniu kwartetu smyczkowego Infinito, który odbędzie się 18 października w Dworze Artusa w Toruniu, wstęp wolny.

 

Programy do pobrania: Toruń, Włocławek

 

Więcej informacji oraz program na stronie toruńskiego oddziału PTP

 

Departament Spraw Społecznych, Wdrażania EFS i Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim

Biuro prasowe w Urzędzie Marszałkowskim

 

16 października 2017