Aktualności

Zdjęcie przedstawia ludzi oglądających mapping przedstawiający wizualizacje rewitalizacji pałacu w Nawrze wyświetlany na jego fasadzie, fotografia Mikołaj Kuras dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Koncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Koncert w Nawrze (zdjęcia)

Za nami koncert w parku pałacowym w Nawrze, który odbył się w zeszły czwartek 29 czerwca. Głównym punktem wydarzenia był recital  Waldemara Malickiego ,,Nawrzańskie echa”. Patronem honorowym był marszałek Piotr Całbecki.

 

W malowniczej scenerii parku było można posłuchać koncertu fortepianowego pod gwiazdami w wykonaniu Waldemara Malickiego (fortepian) i Małgorzaty Krzyżanowicz (wiolonczela). Waldemar Malicki jest twórcą „Filharmonii dowcipu”, która od kilkunastu lat gości na polskich scenach z programem muzycznych żartów, które przełamują kabaretowe klisze przez wykorzystanie muzyki klasycznej. Na zakończenie koncertu na fasadzie budynku został wyświetlony mapping, prezentujący wizualizacje rewitalizacji pałacu.

 

Nie było to pierwsze wydarzenie w zeszłym tygodniu na terenie kompleksu parkowo-pałacowego w Nawrze. W niedzielę 25 czerwca odbył się tam również piknik rodzinny.

 

Organizatorem koncertu była Fundacja Kraj Wspaniały i Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu.

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu jest instytucją kultury samorządu województwa kujawsko-pomorskiego. 

  

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego 

 

3 lipca 2023 r.

 

Koncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPKoncert w Nawrze, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP