Aktualności

fot. Jacek Smarz

Wygraj z „Razem dla wsi”

Zauważasz, że Twoje otoczenie za sprawą inwestycji ostatnich lat pozytywnie się zmieniło? Pokaż nam te zmiany, zrób zdjęcie, napisz wiersz, wymyśl hasło – i weź udział w konkursach. Szczegóły w naszym wydawnictwie „Razem dla kujawsko-pomorskiej wsi. Powiaty aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski” oraz tutaj.

 

W głównym konkursie, w którym trzeba odpowiedzieć na  pytania zawarte na kuponie znajdującym się w wydawnictwie, do wygrania są vouchery o wartości 2,5 tysiąca złotych na wycieczkę do dowolnego miejsca, które sam wybierzesz. Oryginalny kupon należy przesłać lub przynieść do 5 czerwca do biura konkursu (biuro podawcze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń).

W innych konkursach do zdobycia są voucher do spa w Pałacu Romantycznym w Turznie, pobyt i spa w Herbarium Hotel&Spa w Chomiąży Szlacheckiej (pow. żniński),  oraz atrakcyjne pobyty w ośrodkach turystycznych ulokowanych w różnych częściach naszego województwa, między innymi w sanatorium Przy Tężni w Inowrocławiu i gospodarstwie agroturystycznym Sienkiewiczówka w Zajezierzu (pow. inowrocławski).

 

Do rozdysponowania mamy też bezpłatne wejściówki na wydarzenia artystyczne zorganizowane przez instytucje kultury samorządu województwa (Operę Nova, Filharmonię Pomorską, Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny, Ośrodek Chopinowski w Szafarni i Pałac Lubostroń). Ponadto wygrać można bilety wstępu na Festyn Archeologiczny w Biskupinie i do Skansenu w Kłóbce (pow. włocławski).

Regulaminy konkursów tutaj.

Zapraszamy też na wspólne wycieczki. Mamy pulę miejsc na zwiedzanie Kalwarii Pakoskiej (pow. inowrocławski) oraz dwóch wiosek tematycznych, górniczej i ptasiej (pow. tucholski). Zapisy przyjmujemy do 28 maja, szczegóły tutaj.

„Razem dla wsi. Powiaty aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski” jest piątym z wydawnictw obrazujących zmiany, jakie zaszły na kujawsko-pomorskiej wsi dzięki inwestycjom i przedsięwzięciom finansowanym ze środków (2007-2013) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Programu Operacyjnego RYBY. Wydawnictwa te są kontynuacją cyklu „Razem dla regionu”, które przedstawiały inwestycje realizowane przede wszystkim w kujawsko-pomorskich miastach

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

26 maja 2015 r.