Aktualności

Warsztaty WOAK

WOAK na cały rok

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza do skorzystania w 2015 roku z bogatej oferty warsztatów fotograficznych, teatralnych, muzycznych i wielu innych. To propozycja dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów.

Pod czujnym okiem Yacha Paszkiewicza uczestnicy warsztatów nauczą się realizacji wideoklipów. Dziennikarze i operatorzy TVP wyjaśnią przebieg tworzenia materiałów telewizyjnych. Specjaliści PR omówią proces realizacji eventów marketingowych i jak poruszać się w systemie mediów społecznościowych. Fotograf Marek Czarnecki pokaże jak wykonać pierwsze samodzielne zdjęcie studyjne. Podczas warsztatów teatralnych zostanie omówiony ruch w teatrze, a także metody wywoływania emocji u widzów. Ogólnopolskie warsztaty piosenkarskie poprowadzą eksperci od emisji głosu, aktorzy i muzycy.

Pierwsze warsztaty o tematyce filmowej i telewizyjnej rozpoczną się już 24 stycznia 2015 roku. Młodzież pod opieką Marka Mikielewicza i Michała Baranowskiego, dziennikarzy TVP, pozna pełen proces tworzenia materiałów telewizyjnych oraz przygotowania i realizacji własnego projektu filmowego.

Cała oferta na 2015 rok i warunki uczestnictwa w warsztatach tutaj.

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu jest instytucją kultury samorządu województwa.

Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

30 grudnia 2014 r.
ostatnia aktualizacja: 21 stycznia 2015 r.