Aktualności

Alicja Rapsiewicz odwiedziła między innymi Dolinę Dolnej Wisły (na zdj. okolice Borówna), fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl
Alicja Rapsiewicz odwiedziła między innymi Dolinę Dolnej Wisły (na zdj. okolice Borówna), fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl

Turystyczne mistrzostwa blogerów

Jeszcze tylko dziś (22 sierpnia, do godziny 24) trwa głosowanie w konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną na najciekawsze blogi, w których prezentowane są relacje z wycieczek po wszystkich szesnastu województwach. Nasz region odwiedziła Alicja Rapsiewicz, autorka bloga LosWiaheros, która opisała podróże po Pojezierzu Brodnickim i Dolinie Dolnej Wisły. Aby zagłosować należy wejść na stronę https://mistrzostwablogerow.polska.travel/  i następnie kliknąć przycisk „Zagłosuj” na jej profilu.

 

Relacje z podróży pani Alicji po naszym regionie można znaleźć tutaj i tutaj. Autorka w malowniczy sposób opisała podróże po zakamarkach naszego województwa: Chrystkowie, Tleniu, Topolnie, Strzelcach Dolnych, Grucznie, Janiej Górze, a także parkach krajobrazowych: górznieńsko-lidzbarskim i brodnickim. Na fotografiach i w opisach ukazała piękno naszych rzek, jezior, lasów, winnic, bogactwo historycznego i kulinarnego dziedzictwa, czy tradycje pielęgnowane w wioskach tematycznych.

 

Zwycięzcami konkursu zostanie ósemka blogerów – ci, którzy uzyskają najwyższą ocenę, na którą będą się składać wyniki: głosowania internetowego (34% oceny), obrad jury (33%) i zasięgów osiągniętych przez content wytworzony przez blogerów (33%). Wyniki zostaną opublikowane  na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/ 28 sierpnia.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

14 sierpnia 2018 r.

Ostatnia aktualizacja: 22 sierpnia 2018 r.