Aktualności

FED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl

Tenis w Inowrocławiu

W sobotę i niedzielę (16-17 kwietnia) Inowrocław był gospodarzem meczu polskich tenisistek z Tajwankami w barażu o miejsce w przyszłorocznej Grupie Światowej II Pucharu Federacji. Polskie tenisistki przegrały z Tajwanem 1:3.

Podczas imprezy Polskę reprezentowały Katarzyna Kawa i Magdalena Fręch. Przegrana oznacza dla Polek spadek z Grupy Światowej II do grupy I Strefy Euroafrykańskiej.

 

FED CUP by BNP PARIBAS odbył się w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Inowrocławiu. Pierwszego dnia odbyły się dwie gry pojedyncze, a na niedzielę dwie gry singlowe oraz debel. Organizację wydarzenia wspierał Urząd Marszałkowski.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

 

14 kwietnia 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 18 kwietnia 2016 r.

FED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plFED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl