Aktualności

Eric Ryan Anderson
Eric Ryan Anderson

Telewizyjna gala z udziałem Stinga i Anny Marii Jopek w Polsce

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w najbliższym czasie Polskę odwiedzi STING. Artysta przyjedzie do naszego kraju w związku z premierą i promocją swojego najnowszego albumu „57th&9th”.

8 grudnia Sting wystąpi na specjalnej, świątecznej Gali w Toruniu, która zostanie zarejestrowana oraz wyemitowana 1 stycznia 2017 w Nowy Rok przez Telewizję Polską. Podczas tego wyjątkowego wieczoru oprócz Stinga usłyszymy również Annę Marię Jopek, która swoim recitalem rozpocznie i uświetni to magiczne wydarzenie.

Organizatorem i producentem telewizyjnym Gali jest firma SOS MUSIC, współorganizatorami Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miasto Toruń przy współpracy Universal Music Polska. Ekskluzywnym sponsorem TELEWIZYJNEJ GALI z udziałem Stinga i Anny Marii Jopek jest Grupa Energa.

Najnowsze wydawnictwo Stinga „57th & 9th”ukazało się 11 listopada. To pierwszy od ponad dekady rockowy album artysty. Nad jego produkcją czuwał Martin Kierszenbaum.

Tytuł płyty pochodzi od nazwy dwóch ulic na Manhattanie, które Sting codziennie pokonywał w drodze do studia nagraniowego w Hell’s Kitchen. Teksty piosenek poruszają wiele wątków, również autobiograficznych („Heading South On The Great North Road”). Pojawiają się tam nawet kwestie dotyczące obecnego kryzysu uchodźców („Inshallah”).

 

Konferencja prasowa organizatorów koncertu, fot. Mikołaj KurasKonferencja prasowa organizatorów koncertu, fot. Mikołaj KurasKonferencja prasowa organizatorów koncertu, fot. Mikołaj Kuras

 

16 listopada 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2016 r.