Aktualności

Gala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARR
Gala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARR

Spotkania przedsiębiorców

Dwudniowe (24-25 listopada) Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbyło się w Toruńskim Parku Technologicznym. Uczestnicy prelekcji i paneli biznesowych rozmawiali na temat umiędzynarodawiania działalności biznesowej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął marszałek Piotr Całbecki.

 

Podczas 24 prelekcji i paneli biznesowych wystąpiło ponad 40 ekspertów i specjalistów, którzy podzielili się wiedzą z ponad 300 uczestnikami forum. Przedsiębiorcy mogli skorzystać z 4 indywidualnych ścieżek tematycznych dedykowanych:

 

  • początkującym eksporterom,
  • doświadczonym we wchodzeniu na zewnętrzne rynki przedsiębiorcom,
  • urodzonym globalistom,
  • zainteresowanym konkretnymi rynkami przedsiębiorcom.

 

Podczas wtorkowej (24 listopada) uroczystej gali w Ratuszu Staromiejskim poznaliśmy zwycięzców  konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”. Po raz pierwszy nagrodzony został najlepszy eksporter wśród małych i średnich przedsiębiorstw województwa kujawsko-pomorskiego („Lider Eksportu Pomorza i Kujaw 2015″).

 

Więcej informacji na www.globalnybizn.es.

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

24 listopada 2015 r.

ostatnia aktualizacja: 25 listopada 2015 r.

 

Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plForum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plForum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plForum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plForum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plForum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl

 

Gala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARRGala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARRGala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARRGala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARRGala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARRGala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARRGala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARRGala wręczenia nagród w konkursie „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015”, fot. TARR