Aktualności

Festyn Archeologiczny w Biskupinie, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP/eventphoto.eu
Festyn Archeologiczny w Biskupinie, fot. Tomasz Czachorowski dla UMWKP/eventphoto.eu

Trwa Megaweekend w regionie

Spacery z przewodnikami, wystawy, spektakle, koncerty i pikniki – przed nami „Inauguracja w naszych Konstelacjach – MegaWeekend w regionie”. Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz kilkudziesięciu partnerów akcji zapraszają na ponad 70 różnorodnych wydarzeń w całym regionie. Atrakcje zaplanowano do 7 maja.

 

– Przed nami majówka i słoneczne dni, które warto spędzić aktywnie, z korzyścią dla ciała i ducha. Wśród atrakcji MegaWeekendu każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

 

Bogata propozycja Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc na nadchodzące dni to między innymi spacery z przewodnikiem po Bydgoszczy i Toruniu, spektakle w Kujawsko-Pomorskim Teatrze Muzycznym, IX Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego oraz pikniki rodzinne w Świeciu i Ciechocinku. Te i wiele innych ciekawych wydarzeń zebrano w serwisie informacyjnym inauguracji sezonu turystycznego.

 

Organizatorem jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Do wspólnej prezentacji ofert wypoczynku i rekreacji podczas długiego majowego weekendu kolejny raz dołączyli partnerzy samorządowi i organizacje pozarządowe z całego regionu. Atrakcje turystyczne województwa promujemy razem jako „Konstelacje dobrych miejsc”.

  

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

28 kwietnia 2023 r.

Ostatnia aktualizacja: 2 maja 2023 r.