Aktualności

Rodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKP
Rodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKP

Rodzinny rajd rowerowy w Żninie

Drugi w tym roku rodzinny rajd dla miłośników dwóch kółek z cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery” odbył się w niedzielę (28 maja) w Żninie. Udział imprezie wzięło ponad 400 osób. 

 

Głównym organizatorem rodzinnych rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery” jest Urząd Marszałkowski. To już trzecia edycja naszej akcji. Pierwszy w tym roku przejazd odbył się 22 kwietnia we Włocławku.

 

Trasa żnińskiego rajdu liczyła około 36 kilometrów i wiodła ze Żnina przez Podgórzyn, Wenecję, Chomiążę Szlachecką, Laski Wielkie, Laski Małe i Folusz. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzymał bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wchodziły numer startowy oraz talon na posiłek regeneracyjny. Na mecie rajdu na uczestników rajdu czekały pamiątkowe medale. Na najmłodszych uczestników, dla których będzie to pierwszy rajd rowerowy przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy .

 

Terminy kolejnych rajdów w ramach cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery 2017”:

  • 25 czerwca – Brodnica,
  • 26 sierpnia – Świecie,
  • 23 września – Toruń.

 

Szczegóły na stronie www.kujawsko-pomorskienarowery.pl

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

11 maja 2017 r.

ostatnia aktualizacja: 29 maja 2017 r.

 

Rodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKPRodzinny rajd rowerowy w Żninie, fot. Tymon Markowski dla UMWKP