Aktualności

Ubiegłoroczna relacja, fot. Andrzej Goiński dla UMWKP
Ubiegłoroczna relacja, fot. Andrzej Goiński dla UMWKP

Pokaż jak świętujesz 11 listopada – konkurs

W ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizujemy konkurs na relację z celebrowania Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku zapraszamy do udziału rodziny, a także koła gospodyń wiejskich. Czekają atrakcyjne nagrody. Na relacje ze wspólnego świętowania czekamy do 21 listopada.

 

Relacja, która powinna uwzględniać rodzinne lub środowiskowe spotkania przy stole z daniami z gęsiny w roli głównej, może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do realizacji w sieci sklepów ze sprzętem AGD. Koła gospodyń wiejskich otrzymają nagrody finansowe. 

 

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać od 12 do 21 listopada:

pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe”,

mailowo na adres gesina@kujawsko-pomorskie.pl, wpisując w temacie wiadomości ,,Konkurs na relacje gęsinowe”.

 

Wymagania dotyczące prac zamieszczone są w regulaminie.

 

Laureatów poinformujemy o wygranej telefonicznie. Jeśli sytuacja na to pozwoli, odbiorą oni swoje nagrody w grudniu podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

28 października 2022 r.

ostatnia aktualizacja: 8 listopada 2022 r.