Aktualności

Spotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP
Spotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Podziękowania dla pracowników przechodzących na emeryturę

Podczas przedświątecznego spotkania marszałek Piotr Całbecki i zarząd województwa podziękowali za wieloletnią służbę pracownikom Urzędu Marszałkowskiego, przechodzącym w tym roku na emeryturę.

 

– Dziękuję za pracę dla województwa kujawsko-pomorskiego. Byliście Państwo zawsze podporą urzędowych zespołów, rzetelnie wypełnialiście swoje obowiązki, służyliście radą i doświadczeniem młodszym pracownikom. Życzę zdrowia, odpoczynku i realizacji planów na zasłużonej emeryturze – powiedział podczas spotkania marszałek Piotr Całbecki.

 

Na zasłużoną emeryturę w tym roku przeszło jedenaścioro pracowników Urzędu Marszałkowskiego:

 • Maria Grembocka – Departament Organizacyjny
 • Teresa Połaszewska – Departament Organizacyjny
 • Henryk Grembocki – Departament Organizacyjny
 • Barbara Komorowska – Departament Organizacyjny
 • Barbara Kołodziej – Departament Organizacyjny
 • Domicela Kopaczewska – Departament Edukacji
 • Jerzy Rylich – Departament Kontroli Wdrażania Funduszy Europejskich
 • Jacek Błażejewski – Departament Planowania Strategicznego i Rozwoju Gospodarczego
 • Lech Narębski – Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego
 • Marek Kornacki – Departament Sportu i Turystyki
 • Krzysztof Szczepankiewicz – Departament Zdrowia

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

9 grudnia 2020 r.

 

Spotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKPSpotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego odchodzącymi w tym roku na emeryturę, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP