Aktualności

Logo treningu

Obudź swój potencjał

Wspólny trening oraz wykłady były głównymi atrakcjami wczorajszej (30 listopada) akcji prozdrowotnej „Obudź swój potencjał – weź głęboki oddech, zadbaj o siebie i swoje zdrowie” w Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu w Bydgoszczy. Gośćmi wydarzenia byli Jakub Bączek, Mariola Bojarska-Ferenc, Jacek Bilczyński i Aleksandra Żelazo.

 

Celem przedsięwzięcia była promocja idei odpowiedzialności za własną kondycję psychofizyczną, promocja holistycznego myślenia o zdrowiu, zwiększenie odpowiedzialności za własne zdrowie oraz zwiększenie motywacji do zmiany stylu życia.

 

Gośćmi wydarzenia byli:

Jakub Bączek – „Marzenia się nie spełniają…marzenia się spełnia!” – trener mentalny m.in. polskiej reprezentacji – Mistrzów Świata w siatkówce, zawodowy mówca. Autor publikacji ukazujących wgląd w osobowość, relacje i rozwój osobisty.

 

Mariola Bojarska-Ferenc – „Jak być w formie po 50-tce” – prekursorka fitnessu w Polsce, zapoczątkowała modę na prozdrowotne zachowania, wykładowca i trener biznesu.

 

Jacek Bilczyński – „Fit od kuchni” – promotor zdrowego stylu życia, trener i dietetyk gwiazd oraz sportowców, autor książek i  publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku.

 

Aleksandra Żelazo – „Dopasowany trening czyni cuda” – pasjonatka fitnessu i zdrowego trybu życia, instruktorka fitnessu, kulturystyki, pilatesu, jogi.

 

Po części wykładowej odbył się wspólny trening, który poprowadzili goście wydarzenia: Mariola Bojarska-Ferenc, Jacek Bilczyński i Aleksandra Żelazo. W trakcie wydarzenia można było skorzystać z bezpłatnego badania spirometrycznego – badania pojemności płuc. Przeprowadziło je Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy.

 

Więcej informacji na stronie www.obudzpotencjal.pl

 

Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu  (PARiS) – zaprojektowany z rozmachem kompleks rehabilitacyjno-sportowy, w którym odbywa się akcja powstał w ramach realizowanego przez samorząd województwa medycznego pakietu stulecia, czyli regionalnego programu podwyższenia standardu infrastrukturalnego najważniejszych lecznic (więcej). O PARiS także w naszym wydawnictwie „Razem dla BiT”..

 

Departament Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego

 

30 listopada 2015 r.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2015 r. 

Plakat