Aktualności

„Skuteczność terapii jąkania u dzieci. Możliwość terapii w Polsce i na świecie”, fot. Andrzej Goiński
„Skuteczność terapii jąkania u dzieci. Możliwość terapii w Polsce i na świecie”, fot. Andrzej Goiński

O terapii jąkania na konferencji

„Skuteczność terapii jąkania u dzieci. Możliwość terapii w Polsce i na świecie” to temat konferencji naukowej, która odbyła się 11 września w Urzędzie Marszałkowskim. Patronat nad wydarzeniem organizowanym przez toruński oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Jąkających się objął marszałek Piotr Całbecki.

 

W spotkaniu wzięli udział logopedzi, nauczyciele a także osoby jąkające się i rodzice dzieci z tym zaburzeniem mowy. Uczestnicy rozmawiali między innymi o pracy z dziećmi jąkającymi się oraz o współczesnych metodach terapii.

 

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

11 września 2015 r.

„Skuteczność terapii jąkania u dzieci. Możliwość terapii w Polsce i na świecie”, fot. Andrzej Goiński„Skuteczność terapii jąkania u dzieci. Możliwość terapii w Polsce i na świecie”, fot. Andrzej Goiński„Skuteczność terapii jąkania u dzieci. Możliwość terapii w Polsce i na świecie”, fot. Andrzej Goiński„Skuteczność terapii jąkania u dzieci. Możliwość terapii w Polsce i na świecie”, fot. Andrzej Goiński„Skuteczność terapii jąkania u dzieci. Możliwość terapii w Polsce i na świecie”, fot. Andrzej Goiński