Aktualności

Nagrody z „Razem dla wsi”

Nagrody z „Razem dla wsi”

Zauważasz, że Twoje otoczenie za sprawą inwestycji ostatnich lat pozytywnie się zmieniło? Pokaż nam te zmiany, zrób zdjęcie, napisz wiersz, wymyśl hasło – i weź udział w konkursach. Szczegóły w naszym wydawnictwie „Razem dla kujawsko-pomorskiej wsi. Powiaty inowrocławski, mogileński, żniński” oraz tutaj.

 

Nagrodą główną są vouchery o wartości 2,5 tysiąca złotych na wycieczkę do dowolnego miejsca, które sam wybierzesz. Wystarczy odpowiedzieć na pytania zawarte na kuponie znajdującym się w wydawnictwie i przesłać lub przynieść do 15 maja do biura konkursu (biuro podawcze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń). Przyjmujemy odpowiedzi tylko na oryginalnych kuponach.

Do zdobycia są voucher do spa w Herbarium Hotel&Spa w Chomiąży Szlacheckiej (pow. żniński) oraz atrakcyjne pobyty w ośrodkach turystycznych ulokowanych w różnych częściach naszego województwa, między innymi w sanatorium Przy Tężni w Inowrocławiu, Klinice Uzdrowiskowej Pod Tężniami w Ciechocinku, pensjonacie Salvadore w Przyjezierzu (pow. mogileński) oraz gospodarstwie agroturystycznym Sienkiewiczówka w Zajezierzu (pow. inowrocławski).

Na zwycięzców czekają też bezpłatne wejściówki na wydarzenia artystyczne zorganizowane przez instytucje kultury samorządu województwa (Operę Nova, Filharmonię Pomorską, Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny, Ośrodek Chopinowski w Szafarni i Pałac Lubostroń).

Regulaminy konkursów tutaj.

Zaprasza też na wspólne wycieczki. Mamy pulę miejsc na zwiedzanie Kalwarii Pakoskiej (pow. inowrocławski) oraz dwóch wiosek tematycznych, górniczej i ptasiej (pow. tucholski). Zapisy odbędą się 15 maja, szczegóły tutaj.

„Razem dla wsi. Powiaty inowrocławski, mogileński, żniński” jest czwartym z wydawnictw obrazujących zmiany, jakie zaszły na kujawsko-pomorskiej wsi dzięki inwestycjom i przedsięwzięciom finansowanym ze środków (2007-2013) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Programu Operacyjnego RYBY. Wydawnictwa te są kontynuacją cyklu „Razem dla regionu” , które przedstawiały inwestycje realizowane przede wszystkim w kujawsko-pomorskich miastach.

Na zdjęciu praca plastyczna autorstwa Oliwii Turowskiej (lat 5), która wygrała konkurs plastyczny „Moja rodzina na dzikim zachodzie” z wydawnictwa „Razem dla kujawsko-pomorskiej wsi. Powiaty brodnicki, golubsko-dobrzyński, rypiński, wąbrzeski”.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

5 maja 2015 r.