Aktualności

Uroczystość wręczenia nagród ogólnopolskiego konkursu „Kryształy PR-u”
Uroczystość wręczenia nagród ogólnopolskiego konkursu „Kryształy PR-u”

Nagroda za promocję

Kujawsko-Pomorskie otrzymało Grand Prix ogólnopolskiego konkursu „Kryształy PR-u”. Pierwszą nagrodę otrzymaliśmy za „najlepszą promocję projektów unijnych”. W kategorii „najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych” zostaliśmy wyróżnieni.

 

Jury, odbywającego się pod patronatem Związku Miast Polskich, konkursu „Kryształy PR-u” nagradza najbardziej wartościowe i kreatywne działania promocyjne przygotowane przez: gminy, powiaty i województwa oraz urzędy administracji państwowej. W tegorocznej, piątej edycji, konkursu rywalizowało ponad 100 samorządów.

 

Główną nagrodę otrzymaliśmy za akcję: „Budujemy Kujawsko-Pomorskie w Minecraft”. „Minecraft” to jeden z największych fenomenów kulturowych i prawdopodobnie najpopularniejsza gra online na świecie. Jej użytkownicy budują z wirtualnych klocków wielkie wirtualne światy, a później dzielą się swoimi osiągnięciami w sieci. Użytkownik może zbudować w przestrzeni gry niemal wszystko, a ograniczeniem są jedynie indywidualne umiejętności i wyobraźnia.

 

To kolejna nagroda, która otrzymaliśmy za promocję naszego regionu. Przypomnijmy, że w tym roku zostaliśmy także laureatami jedenastej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych, Ekologicznych i Artystycznych FilmAT. Jury przyznało nam nagrodę specjalną za film „Pierwsza Gwiazdka”.

 

Departament Promocji