Aktualności

Spotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej Goiński
Spotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej Goiński

Mamo, przyjdź na spotkanie

Punkty informacyjne funduszy europejskich zapraszają na spotkania informacyjne ,,Mama może wszystko!”, na których przedstawiane są zostaną dostępne formy wsparcia ze środków unijnych na żłobki lub nianie, a także inne działania wspomagające w powrocie na rynek pracy. Zapraszamy wszystkie mamy dzieci do lat 3, które obecnie nie pracują, bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a które w najbliższym czasie planują powrót do pracy. Podczas spotkania zapewniamy opiekę nad dziećmi uczestniczek.

 

Pierwsze spotkanie odbyło się 20 marca w Bydgoszczy, kolejne: 28 marca w Grudziądzu i 29 marca w Toruniu.  Na ostatnie spotkanie z cyklu ,,Mama może wszystko!” zapraszamy:

  • 6 kwietnia do Włocławka, godz. 10-14, Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Żabia 12a. 

 

Mamy mogą między innymi zapoznać się z dostępnymi formami wsparcia ze środków unijnych: zasadami otrzymania dofinansowania na prowadzenie żłobka lub zatrudnienie niani, a także na innych działaniach wspomagających w powrocie na rynek pracy. Na spotkanie zapraszamy wszystkie mamy dzieci do lat 3, które obecnie nie pracują (nie muszą być zarejestrowane w urzędzie pracy), przebywające na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych i planujące w najbliższym czasie  powrót do pracy. Więcej informacji tutaj.


Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

20 marca 2017 r.

Ostatnia aktualizacja: 30 marca 2017 r.

 

Spotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiSpotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiSpotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiSpotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon MarkowskiSpotkanie informacyjne z cyklu ,,Mama może wszystko!” w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski

 

Spotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie informacyjne ,,Mama może wszystko!” w Toruniu, fot. Andrzej Goiński