Aktualności

Laureaci konkursów „Razem dla kujawsko-pomorskiej wsi”

Laureaci konkursów „Razem dla kujawsko-pomorskiej wsi”

Znamy już zwycięzców konkursów towarzyszących wydawnictwu „Razem dla kujawsko-pomorskiej wsi – powiaty nakielski, sępoleński, tucholski”. Uroczyste wręczenie nagród dziś (30 czerwca) w Centrum Ekologiczno-Kulturalnym w Trzeciewnicy w powiecie nakielskim.

 

Laureatkami konkursu głównego zostały Sabina Jasińska z Kijewa Królewskiego (pow. chełmiński) i Maria Gawińska z Torunia, które otrzymują vouchery o wartości 2,5 tysiąca złotych na wycieczki do wybranych przez siebie miejsc. Nagrody w innych konkursach to karty wstępu i wakacyjne pobyty w atrakcyjnych turystycznie zakątkach regionu.
     
Pełna lista laureatów tutaj.

„Razem dla kujawsko-pomorskiej wsi – powiaty nakielski, sępoleński, tucholski” jest szóstym z serii wydawnictw obrazujących zmiany, jakie zaszły na kujawsko-pomorskiej wsi dzięki inwestycjom i przedsięwzięciom finansowanym ze środków (2007-2013) Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Programu Operacyjnego RYBY. Całość jest dostępna na naszej stronie internetowej archiwum.kujawsko-pomorskie.pl tutaj 

Wydawnictwa „Razem dla kujawsko-pomorskiej wsi” są kontynuacją cyklu „Razem dla regionu”.  
 
Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

30 czerwca 2015 r.