Aktualności

Rajd rowery w Żninie, fot. Jacek Grzybowski
Rajd rowery w Żninie, fot. Jacek Grzybowski

Kujawsko-Pomorskie na rowery!

Zapraszamy na cykl rodzinnych rajdów dla miłośników dwóch kółek „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Kolejna w tym roku impreza odbyła się w niedzielę (15 maja) w Żninie.

 

Uczestnicy rajdu wystartowalio godzinie 11 z Placu Wolności i udali się do położonego nad Jeziorem Chomiąskim Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Gród Piasta, gdzie odbyły się konkursy z nagrodami. Nagrodą główną był jak co roku rower. Po odpoczynku rowerzyści ruszyli w drogę powrotną do Ośrodka Wypoczynkowego PTTK w Żninie. Tam na uczestników czekały pamiątkowe medale. Trasa rajdu liczyła około 30 km.

 

Pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników rajdu otrzymało bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wchodzi numer startowy oraz talon na posiłek regeneracyjny. Na najmłodszych uczestników, dla których był to pierwszy rajd rowerowy czekały pamiątkowe dyplomy.  

 

Rajd w Żninie był drugim z cyklu tegorocznych rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Pierwszy odbył się 23 kwietnia we Włocławku w ramach  wojewódzkiej inauguracji sezonu turystycznego (więcej). Kolejny odbędzie się 26 czerwca w Brodnicy. Podobne imprezy zaplanowano także w Świeciu i Toruniu. Już niebawem szczegóły daty, szczegóły tras przejazdów oraz informacje o zapisach. Zapraszamy!

 

Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.kujawsko-pomorskienarowery.pl

 

Czytaj też:

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

10 maja 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 16 maja 2016 r.

 

Rajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek GrzybowskiRajd rowery w Żninie, fot. Jacek Grzybowski