Aktualności

Kujawsko-Pomorski Przegląd Kapel

Zapraszamy zespoły muzyczne z naszego województwa do wzięcia udziału w Kujawsko-Pomorskim Przeglądzie Kapel. Nagrodą główną w konkursie jest 5000 zł. Do wygrania są również nagranie profesjonalnego singla w studiu nagraniowym oraz nagrody rzeczowe.

Aby wziąć udział w przeglądzie wystarczy do 5 października przesłać na adres kppk@kujawsko-pomorskie.pl nagranie lub link do nagrania w dowolnym formacie (audio lub video) wraz z nazwą miejscowości, którą zespół reprezentuje.

 

W konkursie mogą wziąć udział jedynie zespoły, które jeszcze nie posiadają profesjonalnych teledysków oraz nagrań komercyjnych (dostępnych w sprzedaży) i w których przynajmniej połowa członków mieszka, studiuje lub pracuje w województwie kujawsko-pomorskim. Zachęcamy do zgłaszania się zespoły, prezentujące dowolne gatunki muzyczne. W przypadku pytań prosimy kierować je drogą mailową na adres kppk@kujawsko-pomorskie.pl

Finał konkursu, w którym wystąpi 10 kapel, odbędzie się 12 października na placu dominikańskim, naprzeciwko I Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu. Konkurs odbywa się pod patronatem Piotra Całbeckiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Regulamin Kujawsko-Pomorskiego Przeglądu Kapel

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

28 września 2018 r.